KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15684006
nr 1568 4006
John Wierth
(1920-2003), Sverige
Oljemålning, "Vårljus". Signerad. Olja på duk, 73x64 cm, yttermått inklusive ram: 77x67 cm
John Wierth, född 1920 i Stockholm, död 2003, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:26:57
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
6
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
7
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
7
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
7
800 kr