KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354268
nr 1535 4268
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1974, Stilleben. Olja på duk, 130x100 cm, yttermått inklusive ram: 137x102 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:36:42
3.000 kr