KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218255

nr 1621 8255

Ivar Franke

(1913-1999), Sverige

Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på duk, 63x26 cm, yttermått inklusive ram: 77x40 cm

Ivar Franke, svensk bildkonstnär född 1913, död 1999.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 maj 2024
kl 20:40:16

Ivar Franke

Läs mer om Ivar Franke