KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218255
nr 1621 8255
Ivar Franke
(1913-1999), Sverige
Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på duk, 63x26 cm, yttermått inklusive ram: 77x40 cm
Ivar Franke, svensk bildkonstnär född 1913, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:40:16
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr