KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16999362
nr 1699 9362
Herman Neujd
(1872-1931), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 8x13 cm, yttermått inklusive ram: 14x18 cm
Herman Neujd, svensk skulptör född 1872, död 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 maj 2025
kl 20:59:02
29/4 20:10:14