KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15506099

nr 1550 6099

Heinrich Weckauf (1885-1963) Signerad, "Kühe", 1800-tal. Olja på pannå, 40x48 cm, yttermått inklusive ram: 54x63 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 3 juli 2023
kl 21:01:07