KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577285

nr 1457 7285

Georges Laporte

(1926-2000), Frankrike

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 27x41cm, yttermått inklusive ram: 44x58cm

GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 28 mars 2022
kl 18:18:59

Georges Laporte

Läs mer om Georges Laporte