KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424312

nr 1442 4312

Eva Hallström

(1942-1997), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 42x42 cm

Eva Hallström, svensk bildkonstnär född 1942, död 1997.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 januari 2022
kl 20:42:56

Eva Hallström

Läs mer om Eva Hallström