KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752146
nr 1475 2146
Birgitta Fellbom. Blomster. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 65x54 cm, yttermått inklusive ram: 67x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:24:56
7/6 19:45:04
7/6 19:45:41
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer