KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969197

nr 1296 9197

Birger Welander

(f. 1916), Sverige

Oljemålning, Vårvinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 46x37 cm

Birger Welander, svensk målare född 1916.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 9 december 2019
kl 19:44:08

Birger Welander

Läs mer om Birger Welander