KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277431

nr 1727 7431

Bertil Widbrant

(1914-1988), Sverige

Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 51x43 cm

Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:19:36

29/9 12:57:19 1      250 kr
29/9 17:59:27 2      Vinnande bud

Bertil Widbrant

Läs mer om Bertil Widbrant