KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13714379
nr 1371 4379
Arvid Nilsson, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 37x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:14:11
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
800 kr