KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13071536

nr 1307 1536

Arvid Nilsson, Calice, Italien, signerad. Olja på duk, 50x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 februari 2020
kl 19:55:42

17/2 17:28:21 1      Vinnande bud