KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004562
nr 1700 4562
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -98, gårdslanskap. Olja på duk på pannå, yttermått inklusive ram: 18x18 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:28:59
500 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson