KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16716248
nr 1671 6248
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, "Från Italien". Signerad. Olja på duk, 80x64 cm, yttermått inklusive ram: 85x69 cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 januari 2025
kl 18:17:57
23/12 14:55:06
100 kr
6/1 11:58:05