KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Offsettryck 11522207

nr 1152 2207

Lovisa Burfitt

(f. 1973), Sverige

Offsettryck, Signerad och numrerad 440/598, ramens innermått: 98x68

Lovisa Burfitt, svensk illustratör född 1973.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 december 2017
kl 18:48:18

11/12 16:54:43 1      Vinnande bud

Lovisa Burfitt

Läs mer om Lovisa Burfitt