KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Offsettryck 13327446

nr 1332 7446

Carl Anton

(f. 1933), Sverige

Offsettryck, Gamla Stan, Stockholm. Signerad, numrerad 45/192. Motivet: 35x52 cm

Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:20:03

8/6 16:53:27 1      300 kr
8/6 17:44:46 2      Vinnande bud

Carl Anton

Läs mer om Carl Anton