KONST / Litografier / Offset tryck 12374243
nr 1237 4243
Kristian Russell
(f. 1968), Sverige
Offset tryck, Kvinna. Signerad, numrerad 19/45. Motivet: 95x66 cm
Kristian Russell, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2019
kl 20:47:13
22/2 16:50:32