MÖBLER / Skåp & hyllor / Notskåp 7796087
nr 779 6087
Notskåp
1920-tal, Ek, längd: 56, djup: 38, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 september 2012
kl 19:53:03
100 kr
200 kr