ART / Misc. paintings / Modetavlor 12497048
nr 1249 7048
Modetavlor
2 pcs, 19th century, France, kolorerade litografier, 23x16 & 29x24,
2 st, 1800-tal, Frankrike, kolorerade litografier, 23x16 & 29x24
700
SEK 300
Monday April 22 2019
at 20:10:55
21/4 10:15:48