ÖVRIGT / Diverse / Mjölkkannor 9007288
nr 900 7288
Mjölkkannor
3 st, modell äldre, höjd: 25-70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juni 2014
kl 19:49:28
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
6
ledande budet*
7
400 kr
600 kr