KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9467465

nr 946 7465

Blandteknik

2 st. Hjalmar Westerberg, båtar i månsken, signerade, 1885, 28x45

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 2 mars 2015
kl 19:20:43