KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10223018
nr 1022 3018
Blandteknik
Dödsmask, 1600-tal, Pehr Brahe, bladets mått: 53x44. Påskrift à tergo
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 29 februari 2016
kl 20:19:25
3.600 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
- Klassiska