KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrer 17423422

nr 1742 3422

Miniatyrer

2 st, Signerade, daterade 1813, par, ram med intarsia. Diameter: 4 cm, yttermått inklusive ram: 12x12 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:48:15