KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 13342480
nr 1334 2480
Miniatyr
silverram, Signerad, porträtt, 8,5x6,5 cm, bruttovikt: ca 70 g
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:19:37
600 kr