KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 14204107
nr 1420 4107
Miniatyr
omkring 1900, Elisabeth Czapek, Signerad, porträtt av kvinna, 7,5x6, yttermått inklusive ram: 12x10 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:39:51
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr