KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Mappar 14413046
nr 1441 3046
Mappar
2 st, Med Stockholmsbilder från början af 1900-talet, efter Ferdinand Boberg, ur tredje och femte serien, oramade lösa blad. Bildmått: 25x19cm. Bladets mått: 40x31cm, P. A. Norstedt & Söner förlag
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:26:54
10/1 16:02:10