ART / Lithographs / Portfolio 15528137
nr 1552 8137
PORTFOLIO
med 3 Litografier, Lasse Åberg/Olle Frankzén/Lars Melander, sheet: 70x48, oramade lösa blad,
med 3 Litografier, Lasse Åberg/Olle Frankzén/Lars Melander, bladets mått: 70x48, oramade lösa blad
600
SEK 300
Monday July 17 2023
at 18:27:23
100 kr
250 kr