KONST / Litografier / Mapp med litografier 14688151
nr 1468 8151
Gunnar Pettersson
(f. 1947), Sverige
Mapp med litografier, 4 st. "Strandbilder", 1994. Signerad, numrerad 350-upplaga, oramade lösa blad, bladets mått: 53x81 cm
Gunnar Pettersson, svensk målare född 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:34:38
18/5 12:57:46