ART / Watercolor paintings & Drawings / Portfolio 12101001
nr 1210 1001
PORTFOLIO
med bla. Teckningar och skisser, 35 pieces, 19th century, wear, damages.
med bla. Teckningar och skisser, 35 st, 1800-tal
Condition: slitage, skador
800
SEK 400
Monday October 15 2018
at 18:36:00
100 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr