KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Mapp 12099211
nr 1209 9211
Mapp
med bla. Teckningar och skisser, 20 st, 1800/1900-tal. Mått: ca 14,5-37x13-28cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:43:59
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)