KONST / Litografier / Mapp 12691399
nr 1269 1399
Mapp
Konstnärsklubben, bland annat Lennart Rodhe & Gösta Werner, komplett, signerade. Bladets mått: 50x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:24:21
500 kr
700 kr