ÖVRIGT / Leksaker / Lok 15243291
nr 1524 3291
Lok
+ vagnar, 3 + 7 delar. Loken Märklin, Vagnarna Märklin och Fleischmann. Längd: 10-13 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:01:51
25/2 09:43:07