KONST / Litografier / Färglitografi 10827527
*
nr 1082 7527
Stina Sunesson
(1925-1998), Sverige
Färglitografi, Stina Sunesson (1925-1998), 1960, 335/350, motivet: 56x80
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2017
kl 20:33:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/12 15:41:40
1
100 kr
9/1 12:46:46
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Stina Sunesson
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
Läs mer om Stina Sunesson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stina sunesson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Stina Sunesson
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
Läs mer om Stina Sunesson
nr 1082 7527
Stina Sunesson
(1925-1998), Sverige
Färglitografi, Stina Sunesson (1925-1998), 1960, 335/350, motivet: 56x80
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/12 15:41:40 | 1 | 100 kr |
| 9/1 12:46:46 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Stina Sunesson
Stina Sunesson, svensk mÃ¥lare född i Insjön 1925, död 1998.Läs mer om Stina Sunesson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stina sunesson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



