Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 9691180



*

nr 969 1180


Aramis Ney

(f. 1943)


Färglitografi, 3 st, Aramis Ney (f. 1943), 150 upplaga, motivet: 23x35


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 29 juni 2015
kl 20:47:29


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
19/6 14:45:23 1      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: aramis ney färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr