KONST / Litografier / Färglitografi 17102031
nr 1710 2031
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, numrerad 44/90, daterad -95. Färglitografi, bildmått: 21x30 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:33:17
350 kr
500 kr
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni