KONST / Litografier / Färglitografi 15186293
nr 1518 6293
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 47/120, daterad 1987. Färglitografi, bildmått: 46x63 cm, yttermått inklusive ram: 61x78 cm
Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:18:22
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren