KONST / Litografier / Färglitografi 12667502
nr 1266 7502
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Segelskuta. Signerad, numrerad 20/260. Motivet: 47x56 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:59:27
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)