KONST / Litografier / Litografiskt tryck 15339289
nr 1533 9289
Litografiskt tryck
seglare. Bildmått: 50x78 cm, yttermått inklusive ram: 83x110 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 april 2023
kl 18:12:09
100 kr
150 kr
700 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)