KONST / Litografier / Litografiskt tryck 14145394
nr 1414 5394
Henri de Toulouse-Lautrec
(1864-1901), Frankrike
Litografiskt tryck, Bildmått: 56x42, mourlot -76, yttermått inklusive ram: 67x52 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:20:27
23/8 18:44:35
Henri de Toulouse-Lautrec
Läs mer om Henri de Toulouse-Lautrec