KONST / Litografier / Litografiskt foto 8122113
nr 812 2113
Litografiskt foto
Sven Gillsäter, 30 upplaga, 'Sälunge i Berings hav', signerad, motivets mått: 16 x 30 ca
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2013
kl 19:04:07
4/3 07:46:56