KONST / Litografier / Litografiskt blad 15539241
nr 1553 9241
Litografiskt blad
Karta över Helsingfors med skärgård, modell äldre, yttermått inklusive ram: 46x64 cm. Ej signerad
Kondition: missfärgningar
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:39:31
300 kr
350 kr