KONST / Litografier / Litografiska blad 13899276

nr 1389 9276

Litografiska blad

2 st, Kolorerade, yttermått inklusive ram: 43x51 & 53x61 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 april 2021
kl 19:35:35

4/4 13:01:00 1      Vinnande bud