ART / Lithographs / Litografiska blad 15264176
nr 1526 4176
Litografiska blad
efter von Wright, birds, outer dimensions including frame: 42x32,
efter von Wright, Fåglar, yttermått inklusive ram: 42x32 cm. Ej signerad
600
SEK 300
Monday Mars 6 2023
at 18:42:41
2/3 21:06:58