ART / Lithographs / Litografisk affisch 12969198
nr 1296 9198
Litografisk affisch
Picasso, Picasso, Gallerie Louise Leiris, Paris, 1957, (ej signerad), 70x53,
Picasso, Gallerie Louise Leiris, Paris, 1957, (ej signerad), 70x53 cm
Condition: missfärgningar
1000
SEK 800
Monday December 9 2019
at 18:10:14
5/12 08:29:03
700 kr
9/12 18:05:14