KONST / Litografier / Litografisk affisch 10827006
nr 1082 7006
Litografisk affisch
Mumintrollen, 1960-tal, AB Elg & Elg, motivet: 58x43
Kondition: missfärgningar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 9 januari 2017
kl 18:12:09
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
Ossian Elgström (1883-1950)