KONST / Litografier / Litografisk affisch 13978047

nr 1397 8047

Litografisk affisch

"Eart Day 1990". New York, Ej signerad. Motivet: 84x53, yttermått inklusive ram: 101x71 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:02:38