KONST / Litografier / Litografisk affisch 10301383
nr 1030 1383
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Litografisk affisch, Bengt Lindström (1925-2008), ej signerad, motivet: 72x51
Kondition: skadad glasskiva
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 april 2016
kl 19:50:19
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström