KONST / Litografier / Litografier 14819083

nr 1481 9083

Litografier

2 st, Stig Rousk. Signerad i tryckplåt, Stockholmsvyer, yttermått inklusive ram: 38x100 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 20:08:29

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor