KONST / Litografier / Litografier 7865108

nr 786 5108

Stig Lindberg

(1916-1982), Sverige

Litografier, 2 st. Stig Lindberg (1916-1982), signerade, 1976 + 1977, bladets mått: 29x21

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 17:15:46

  • Tema
  • 29 okt

Stig Lindberg & Lisa Larson

Läs mer om Stig Lindberg & Lisa Larson

Stig Lindberg

Läs mer om Stig Lindberg