KONST / Litografier / Litografier 7865006

nr 786 5006

Stig Lindberg

(1916-1982), Sverige

Litografier, 3 st. Stig Lindberg (1916-1982), 1 signerad 2 st med tryckt signatur, -76, -77 -78, ramens innermått: 29x19 + 34x25

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 19:10:35

  • Tema
  • 29 okt

Stig Lindberg & Lisa Larson

Läs mer om Stig Lindberg & Lisa Larson

Stig Lindberg

Läs mer om Stig Lindberg